O autorze

Aktualnie pisze dla Was:

Nazywam się Dorota Dyszy, mam 29 lat. Z wykształcenia jestem pedagogiem, 5 lat pracowałam w biurze korporacyjnym, ale poczułam, że się tam duszę i postanowiłam coś zmienić w swoim życiu.

Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach odnalazłam pracę, która daje mi szczęście. Pracuję w sklepie rowerowym z serwisem w Warszawie. Codziennie składam rowery i pomagam klientom dokonać dobrego wyboru.

Zawsze byłam nadaktywna i ruchliwa. W podstawówce i liceum trenowałam siatkówkę i tenisa stołowego, uczęszczałam wiele lat na siłownię, basen, trenowałam kick boxing, uprawiam power kiting, od 6 roku życia pływam na kajakach. Interesuję się też modelarstwem RC. Jednak zawsze moją największą miłością było kolarstwo – przede wszystkim szosowe, ale planuję spróbować także szczęścia w maratonach MTB.

Sporo czytam o rowerach oraz osprzęcie i staram się stale doskonalić. Chciałabym dorównać kiedyś wiedzą i umiejętnościami moim kolegom z pracy. Będę pisała dla Was niedługie artykuły o tematyce rowerowej i mam szczerą nadzieję, że dla wielu osób okażą się przydatne. Zachęcam Was do zamieszczania komentarzy, konstruktywnej krytyki, rozwijania tematów, które Waszym zdaniem zostały źle lub zbyt pobieżnie przeze mnie opisane. Postaram się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, rozwijać ciekawiące Was tematy, byśmy wspólnie stworzyli miejsce w sieci, do którego będziemy chętnie zaglądać.

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia gdzieś na trasie!